Hotel Dobosz, Police

O nas

03 paź '23
04 paź '23
  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. O nas

Witamy w Hotelu Dobosz w Policach

Witamy w Hotelu Dobosz w Policach

WYPOCZYNEK W WYJĄTKOWYM MIEJSCU

Hotel Dobosz zlokalizowany jest w centrum Polic – uroczej miejscowości leżącej zaledwie 14 km od Szczecina. Obiekt stanowi alternatywę dla hoteli w centrum stolicy Pomorza Zachodniego, których goście narażeni są na hałas i zgiełk wielkiego miasta.

Droga z hotelu do centrum Szczecina zajmuje zaledwie pół godziny – w zamian za to nasi goście zyskują ciszę i spokój. Warunki panujące w Hotelu Dobosz sprawiają, że miejsce to wydaje się być stworzone do pracy umysłowej, dzięki czemu idealnie sprawdzi się podczas organizacji szkoleń oraz konferencji.

Witamy w Hotelu Dobosz w Policach
Witamy w Hotelu Dobosz w Policach

MIEJSCE PEŁNE ATRAKCJI

Do dyspozycji gości oddajemy dwieście pokoi stworzonych z myślą o różnych potrzebach i oczekiwaniach, saunę, jacuzzi, kryty basen, Spa. Z równym zaangażowaniem, jak do klientów indywidualnych podchodzimy do klientów biznesowych. Hotel Dobosz jest największym ośrodkiem konferencyjno-szkoleniowym w województwie zachodniopomorskim.

MIEJSCE DLA BIZNESU

Dysponujemy pięcioma wielofunkcyjnymi salami z klimatyzacją i nowoczesnym zapleczem konferencyjnym. W trosce o komfort oraz dobry nastrój swych gości Hotel Dobosz umożliwia im bezpłatne korzystanie ze strefy Spa.
Hotel posiada płatny monitorowany parking (brak możliwości rezerwacji).

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Rezerwacja online chwilowo niedostępna.

W celu rezerwacji zadzwoń lub napisz:

+48 91 44 55 444
recepcja@dobosz.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij