Hotel Dobosz, Police

Targi i sympozja

03 paź '23
04 paź '23
  1. Strona główna
  2. Biznes
  3. Targi i sympozja

Udane targi i sympozja

Udane targi i sympozja

Wydarzenia

Hotel Dobosz to miejsce, które jak żadne inne w Szczecinie sprawdzi się w czasie organizacji targów i sympozjów. Dysponujemy wieloma salami konferencyjnymi, które można dostosować do wymogów klienta. Przestronne, jasne pomieszczenia służą wzmożonej pracy umysłowej, dają poczucie wyciszenia i komfortu. W wydarzeniach organizowanych w Hotelu Dobosz może brać udział kilka, kilkadziesiąt, a nawet kilkaset osób!

Udane targi i sympozja
Udane targi i sympozja

Nie tylko konferencje

W bezpośrednim sąsiedztwie sal konferencyjnych znajduje się Restauracja & Bar. Uczestnicy spotkań biznesowych w czasie przerwy mogą wypić aromatyczną kawę, pyszną herbatę, skosztować wyśmienitego deseru.

Uczestnicy konferencji i szkoleń organizowanych w Hotelu Dobosz mają także możliwość skorzystania z bonów rabatowych o wartości 20% na usługi kosmetyczne. Wiemy, jak męczące bywają służbowe wyjazdy, tym bardziej zachęcamy do skorzystania z naszej promocji i spędzenia kilku relaksujących chwil w Spa!

Usługi dodatkowe:

  • Rzutnik: 150 zł
  • Flipchart: 50 zł
  • Ekran: 100 zł
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Rezerwacja online chwilowo niedostępna.

W celu rezerwacji zadzwoń lub napisz:

+48 91 44 55 444
recepcja@dobosz.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij