Wesele w Hotelu

Serdecznie zapraszamy Państwa Młodych wraz z Rodzicami do organizacji wyjątkowego wesela w Szczecinie w naszym Hotelu. Zdajemy sobie sprawę, że wesele to szczególnie radosne wydarzenie związane jest także ze stresem i czasochłonnymi przygotowaniami. Zadbamy, aby każdy najdrobniejszy szczegół na weselu był dopracowany. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy 5 klimatyzowanych sal różnej wielkości:

 


sala Balowa - 400 miejsc,
sala Bankietowa - 100 miejsc,
sala Ogrodowa - 100 miejsc,
sala Konferencyjna - 130 miejsc,
sala Restauracyjna - 70 miejsc.

 

 

Przygotowaliśmy wiele propozycji menu weselnego, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy, że to właśnie w naszym hotelu zorganizują Państwo niezapomniane wesele Szczecin. Na nowożeńców po udanym weselu czeka specjalny GRATIS - apartament ze śniadaniem oraz pobyt w hotelowym SPA. Młoda para poczuje się w tym dniu niezwykle wyjątkowo.

 

Nasza oferta niewątpliwie wyróżnia nas spośród konkurencji i sprawia, że organizacja wesela w Szczecinie będzie najlepszym wyborem. Hotel Dobosz z przyjemnością spełni marzenia Państwa Młodych organizując bajeczne wesele Szczecin. Spędź wyjątkowy wieczór w wyjątkowym miejscu!