Atrakcje dla dzieci

Gości, którzy odwiedzają nasz hotel z dziećmi zachęcamy do zapoznania się z atrakcjami, jakie oferują Police: Bawialnie przy ul. Piłsudskiego i Wyszyńskiego spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających maluchów. Dobrze wyposażone sale zabaw oraz wykwalifikowany personel to gwarancja udanego dnia – zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców.


Kręgielnia przy ul. Piaskowej to miejsce, które przypadnie do gustu starszym dzieciom. Możliwość spędzenia czasu z rodzicami i zdrowa dawka rywalizacji to najlepszy prezent, jaki możemy podarować naszym pociechom. Rodzinom, które preferują aktywne formy spędzania wolnego czasu polecamy również korty tenisowe oraz trasy rowerowe, których w Policach nie brakuje. Na terenie naszego miasta znajdują się także Orliki – boiska na których młodzież może grać w piłkę nożną, piłkę ręczną, siatkówkę oraz koszykówkę.

W deszczowe dni zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Siedleckiej, gdzie znajduje się kino. Latem zachęcamy do odwiedzenia Trzebieży – pobliskiej miejscowości, w której mieści się piękna, piaszczysta plaża.